معرفی ۵ مارک از پرطرفدارترین خط چشم‌ های ایرانی و خارجی

113

بهترین مارک خط چشم یا Eye Liner چیست؟ خط چشم‌ های مایع خارجی بهتر هستند یا ایرانی؟ به طور کلی خط چشم خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ خط چشم مویی بهتر است یا خط چشم ژله‌ ای؟ قیمت و کیفیت کدام یک از خط چشم‌ها بهتر است؟ تمامی اینها سوالاتی هستند که ممکن است هنگام خرید خط چشم به ذهنتان خطور کند. قبل از اینکه خط چشم‌های مختلف تولید شود، خانم‌ها برای آرایش چشمهایشان تنها از سرمه‌های دست ساز گیاهی و حیوانی استفاده می‌کردند. آن زمان دیگر انتخاب بهترین مارک خط چشم معنایی نداشت، چرا که فقط یک سرمه گیاهی یا شیمیایی وجود داشت که گاها نیز به طور سنتی توسط خود افراد تهیه می‌شد.

اما امروزه به لطف تنوع در محصولات آرایشی، انتخاب بهترین‌ها از این محصولات بسیار مشکل شده است، چرا که هر کدام از محصولات آرایشی ویژگی و مزیت‌های خاص خود را دارند. مطمئنا همه شما می‌دانید که استفاده از محصولات آرایشی بی‌کیفیت و نامربوط چه آسیب‌هایی به پوست و اعضای صورت شما می‌زند.

از آنجایی که دغدغه ما هم مانند شما انتخاب بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات آرایشی است، در این مقاله از مجله زیبای ایرانی با ما همراه باشید، تا چند مورد از بهترین مارک خط چشم را به شما معرفی کنیم. قبل از اینکه به سراغ معرفی بهترین برند خط چشم برویم، بهتر است که با انواع خط چشم آشنا شوید تا بتوانید از بین خط چشم‌ های ماژیکی، مویی، ژله‌ ای، ضد آب، مایع و …. مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.

متناسب با فرم چشمهای خود انواع خط چشم کشیدن را امتحان کنید

برای اینکه آرایشی زیبا و طبیعی داشته باشید، باید به فرم پلک، ابرو و چشم‌های خود توجه کنید. خصوصا برای کشیدن خط چشم، قبل از هرچیز باید فرم چشم‌های خود را در نظر بگیرید. بسته به اینکه چشم‌های درشت، ریز، گود، کشیده، بادامی و…. داشته باشید، می‌توانید خط چشم مناسبی برای خود بکشید.

برای اینکه یاد بگیرید که چگونه زیبایی چشم‌های خود را چند برابر کرده و احیانا نقاط ضعف آن‌ها را بپوشانید، بهتر است که بهترین مارک خط چشم مناسب با نوع فرم چشم‌های خود انتخاب کنید. قطعا اگر انواع خط چشم کشیدن را یاد بگیرید با چند بار آزمون و خطا می‌توانید بهترین نوع کشیدن خط چشم را انتخاب کنید و نهایتا با استفاده از ریمل مناسب، زیبایی چشمانتان را دو چندان کنید. مدلی که هم به فرم چشمهای شما بیاید هم چهره‌تان را زیباتر کند.

برای یادگیری ترفند کشیدن خط چشم این مقاله را دنبال کنید.

آیا انواع خط چشم را می‌شناسید؟

امروزه خط چشم‌های مختلفی در بازار محصولات آرایشی وجود دارد. به لطف تنوع و فراوانی برندهای مختلف آرایشی، خط چشم‌های مختلف و متعددی به بازار عرضه شده‌اند که عبارتند از:

  • خط چشم ماژیکی
  • خط چشم مویی
  • خط چشم ژله ای
  • خط چشم ضد آب
  • خط چشم مدادی
  • خط چشم نمدی

بهترین مارک خط چشم مویی کدام است؟

اگر به دنبال کیفیت و همچنین قیمت مناسب انواع خط چشم هستید، می‌توانید از برندهای مای، کالیستا، شون، میبلین و … بهترین مارک خط چشم را متناسب با نوع چشمانتان خریداری کنید. خط چشم مویی کالیستا، خط چشم نمدی کالیستا، خط چشم مویی مای، خط چشم ماژیکی شون و … مدل‌ها و محصولاتی هستند که از نظر قیمت و کیفیت به سایر محصولات مشابه خود برتری دارند.

تازگی و کیفیت بهترین مارک خط چشم، یکی از مواردی است که باعث می‌شود، بهتر بتوانید با این خط چشم‌ها کار کنید. چرا که بهترین نوع خط چشم برای افراد مبتدی، خط چشمی است که خیلی راحت و روان روی پلک‌ها بلغزد و هر فرم و شکلی را ایجاد کند.

قیمت بهترین خط چشم در محصولات ایرانی است یا خارجی؟

امروزه به سبب تمرکز و نظارت مستقیم متخصصین و کارشناسان بر کیفیت محصولات تولیدی آرایشی ایرانی، اکثر برندهای معتبر ایرانی، هم از نظر قیمت حرف اول را می‌زنند هم از نظر کیفیت.

مطمئنا می‌دانید که اکثر متخصصین به سبب سازگاری و تطابق محصولات آرایشی و بهداشتی تولید داخل با نوع پوست و موی ایرانیان، استفاده از محصولات ایرانی را توصیه می‌کنند. این محصولات هم قیمت کمتری نسبت به سایر مشابه خارجی‌شان دارند و هم به سبب تولید مداوم و تقاضای بیشتر افراد، معمولا تازه‌تر هستند. به همین دلیل قیمت بهترین خط چشم مویی یا بهترین مارک خط چشم ژله ای در محصولات ایرانی است که نام آن‌ها پیش‌تر برده شد.

سخن آخر در مورد بهترین مارک خط چشم

حال که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، مطمئنا متوجه شده‌اید که بهترین مارک خط چشم را باید با در نظر گرفتن مدل چشم یا پلک‌تان، نوع خط چشم، مدل خط چشم، قیمت خط چشم، نوع ریمل و از همه مهم‌تر کیفیت خط چشم انتخاب کنید.

این شما هستید که با توجه به نوع کاربری بهترین خط چشم ژله‌ ای، بهترین مارک خط چشم مویی یا خط چشم ضد آب و غیره را برای خود انتخاب می‌کنید؛ اما مراقب باشید که کیفیت محصولات آرایشی خصوصا محصولات آرایشی مربوط به چشم را فدای کیفیت نکنید.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =