لبخند بزن، با برند مای حق هیچ کودکی تنهایی نیست!

1,052

طلوع خورشید ماه مهر، باید برای همه کودکان ایران زمین شروعی برای تلاش، در کسب دانش و ساختن آینده باشد. ولی توزیع ثروت در همه جای ایران یکسان نیست. وقتی به حاشیه جازموریان می‌روی، فقر بیداد می‌کند. تنهایی و بی پشتوانه بودن کودکان را محاصره کرده است. در جایی که حتی تهیه نان شب برای سرپرستان خانواده سخت است چه برسد به لوازم تحریر؛ مای معتقد است حق هر کودک سلامتی و لبخند است، و حق هیچ کودکی تنهایی نیست. پس به همین علت در کمپین جازموریان تنها نیست با کیف مهر شرکت کرد.

برند مای همراه جازموریان و کمپین کیف_مهر

این روزها خوشبختانه با کوشش سروش صلواتیان، جازموریان تنها نیست. مای صدای کودکان جازموریان را شنید و با حمایت از هزار کودک دبستانی (پانصد پسر و پانصد دختر) در کمپین #کیف_مهر، با تهیه ۳۸۴ دفتر نقاشی، ۱۰۰۰ شامپو و ۱۰۰۰ اسباب بازی در این کمپین قدمی برداشت. تا حداقل برای لحظه‌ای هیچ کودکی احساس تنهایی نکند.

کودکان جازموریان و سروش صلواتیان

دیدن لبخند روی صورت کودکان جازموریان بعد از توزیع کیف مهر آنقدر زیبا بود که با هر لبخند، میتوانستی سری به دنیای امید بزنی و برگردی. کاش همه قدمی برداریم، تا هیچ کودکی احساس تنهایی و بی پشتوانه بودن نکند.

رنگ زندگی را لبه طاقچه عادت از یاد نبریم

فراموش نکنیم، رنگ زندگی همیشه خاکستری است. دنیا هیچ وقت روی یک پاشنه نمی‌چرخد. دنیا پر از سفید و سیاه‌هایی که لحظه‌های شما را پر می‌کند. گاهی رویا به سراغ‎مان می‌‌آید و گاهی کابوس دنیای ما را در بر می‌گیرد. ولی حق کودکان، رویای آینده و خوشبختی است. پس با عادت به چشم بستن روی این حق، آن را از یاد نبریم.

حق هر کودکی لبخند است

تلاش مای در تامین آینده‌ای پر از سلامتی و لبخند برای کودکان

برند مای به عنوان برند محبوب از نگاه مصرف کننده و برند ملی، کودکان را به عنوان آینده سازان ایران و این برند می‌شناسد و همیشه در حد توان گامی خواهد برداشت، تا هیچ کودکی در ایران تنها و بی‌پشتیبان نماند.

دست در دست هم به فکر کودکان جازموریان باشیم

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا حق لبخند به کودکان برگردد، هدف ما برای رسیدن به این مهم ساخت راهی برای افزایش تولید ملی، کارآفرینی و تامین حق بهداشت هر ایرانی به خصوص کودکان و جوانان است. هدفی که همیشه در تبلیغات و کیفیت محصولات مای به چشم خورده به صحنه عمل رسیده است. پس برند مای همراه شوید تا ایرانی پر از امید را برای نسل آینده بسازیم.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − 13 =