نکات کاربردی و مهم درباره رژ لب و بالم لب

1,192

۵ راه حل برای اینکه دندان هایتان رژ لبی نشود

همه ما دوست داریم رژ لب هایمان دوام و ماندگاری زیادی داشته باشد و همین طور دوست نداریم بعد از استفاده از آن‌ها، دندان هایمان رنگی بشوند. در اینجا ۵ راه حل ساده ای که برای رفع این مشکل امتحان کرده‌ایم را می‌توانید بخوانید. دیگر لازم نیست آیینه همراهتون باشد تا هر چند ساعت یک بار رژلب تان را تمدید کنید و یا بخواهید دندان هایتان را پاک کنید.

 

  1. از خط لب به عنوان پایه رژ لب روی لب هایتان استفاده نمایید:

خط لب تنها برای دور لب نیست، بلکه می‌توانید برای ماندگاری بهتر رژلب با استفاده مداد لب، رنگ رژتان داخل لب را نیز پر کنید.

 

  1. از برس و قلموی مخصوص رژ لب استفاده کنید:

به جای اینکه رژلب را مستقیما روی لب هایتان بمالید، از برس مخصوص رژلب استفاده نمایید تا رژلب اضافی روی لب هایتان نماند و یکدست پخش بشود.

 

  1. بعد از زدن رژ لب مقدار اضافی را پاک کنید:

بعد از استفاده از رژلب انگشت سبابه (اشاره) را بین لب‌ها قرار دهید و سپس انگشتتان را جدا کنید. بدین طریق رژ لب اضافی داخل لب ها و نزدیک دندان هایتان روی انگشتتان باقی می‌ماند.

 

  1. یک لایه محافظ روی دندان هایتان درست کنید:

مقدار کمی بالم لب گیاهی بدون رنگ روی دندان هایتان بمالید تا دندان هایتان رژلبی نشوند.

 

  1. رژ لب را تثبیت کنید:

بعد از اینکه رژلبتان را زدید، دستمال کاغذی را روی لب هایتان نگه دارید. سپس کمی از پودر بی رنگ فیکس را با فرچه روی دستمال بزنید. این کار ماندگاری رژلبتان را بیشتر خواهد کرد.

 

۴ کاربرد بالم لب به جز ترمیم خشکی لب

ممکن است بالم لب جز مهم و پر استفاده از بین محصولات بهداشتی ای که هر روز استفاده می‌کنید نباشد، اما در فصولی که پوست شما دچار خشکی می‌شود، می‌تواند نقشی مهم و کاربردهایی به غیر از ترمیم خشکی لب داشته باشد. در اینجا این چند کاربرد را می‌توانید ببینید.

  1. بالم لب را می توانید به کوتیکول ناخن هایتان بمالید و ماساژ دهید. مخصوصا اگر قبل از خواب این کار رو انجام دهید، صبح ناخن هایی نرم و لطیف خواهید داشت.
  2. اگر کرم دستتان را فراموش کرده‌اید، می‌توانید به جای کرم مرطوب کننده، مقداری بالم لب را به نواحی خشک دستانتان بمالید.
  3. می‌توانید به جای ژل ابرو از بالم لب استفاده کنید و به کمک آن، موهای ابروهای نامنظم که در چند جهت هستند را مرتب کنید.
  4. در طول دوره سرما خوردگی برای از بین بردن خشکی و پوسته های اطراف بینی با استفاده از بالم لب اطراف بینی‌تان را چرب کنید.

 

بالم لب

 

مطالب مورد علاقه خود درباره رژ لب و بالم لب را با مجله آنلاین زیبای ایرانی در میان بگذارید.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + هفت =