طبقه‌ بندی و شناخت مادر شوهر قبل از خواستگاری و ازدواج !

شناخت مادر شوهر خود را قبل از ازدواج به متخصصین ما بسپارید!

853

اصولا ما خانم‌ها به دو دسته مظلوم و مادر شوهر تقسیم می‌شویم. صحبت از شناخت مادر شوهر که می‌شود، نوستالوژی غر زدن های شیرین مادرمان در ذهنمان زنده می‌شود، مادر شوهر نمادی از عذاب، ظلم، رفتارهای عجیب و گاه زننده است.! ما فقط به خاطر حضور موجودی دوست داشتنی به نام شوهر او را تحمل می‌کنیم. اما مادر شوهرها هم درجه بندی خاص خودشان را دارند. درست که هر مادری دلسوز است. اما با خواندن این راهنما می‌توانید، به سرعت نوع مادر شوهر خود را قبل از خواستگاری و ازدواج مشخص کنید.

 

شناخت مادر شوهر و تعیین نوع آن قبل از خواستگاری !

قبل از خواستگاری مادر شوهر معمولا موجودی است که سعی می‌کنیم به او احترام گذاشته و او را تا حدی جای مادر خودمان ببینم. اما اکثر مادر شوهرها ما را به چشم موجودی می‌بینند که پسرش را از راه به در کرده و قرار است از او دور کنند! آن عده‌ای که این دید را به ما ندارند، خودشان ما را برای پسرشان انتخاب کرده‌اند و فکر می‌کنند ما توانایی لازم برای دور کردن پسرشان از آن‌ها را نداریم!

طبقه بندی و شناسایی مادر شوهر

مادر شوهر نوع مهربان

این مادر شوهر به ما با چشمانش لبخند می‌زند و وقتی می‌خواهد با ما صحبت کند، ما را دخترم، عروسم، یا عروس خانم و غیره صدا می‌کند. اما فریب این کارها را نخورید به احتمال پنجاه درصد فقط می‌خواهد خودش را خوب نشان دهد وگرنه مادر شوهر، مادر شوهر است!

 

مادر شوهر نوع مرموز

این مادر شوهر در جلسه خواستگاری لام تا کام حرف نمی‌زند و با نگاهی پوکر فیس به شما نگاه می‌کند، و منتظر است که در بهترین موقعیت چیزی به شما بگوید. شناسایی مادر شوهر مرموز سخت است. راستش را بخواهید حتی ممکن است تا بیست سال بعد از شروع زندگی به علت مرموز بودن او در روز خواستگاری پی نبرید! اما دلیل اصلی آن سنجش شما و به دست آوردن نقاط ضعف و قوت شما است.

 

مادر شوهر مدل خطرناک

این نوع مادر شوهر با چشمانی دقیق تک تک حرکات شما را زیر نظر دارد. او به تمام جزئیات دقت می‌کند. منتظر است که حرکتی بکنید و چیزی بگوید. پس منتظر نشوید، اگر ممکن است نه بگویید.

 

مادر شوهر مدل تاجر

این نوع از مادر شوهر بیشتر دنبال مقایسه و بده و بستان است. شناسایی مادر شوهر تاجر آسان است. او به جای شما وسایل خانه شما، حساب بانکی پدرتان را می‌پسندد. این نوع از مادر شوهرها را برای خرید هنگام خود ببرید، او معمولا بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید از فروشنده تخفیف خواهد گرفت.

 

مادر شوهر مدل کارت حافظه

اگر گرفتار این مادر شوهر شدید، فقط خود حضرت اسطخودوس باید به دادتان برسد. او تمام حرف‌های شما را در حافظه‌اش حفظ می‌کند و به موقع بر علیه شما استفاده خواهد کرد. اگر دیدید مادر شوهر شما در جلسه‌ای حرف شما را به رویتان آورد. سعی کنید مقابل او سنجیده صحبت کنید.

 

مادر شوهر مدل دشمن نشان!

او پیش روی شما بسیار مهربان و پشت سر زیر آب شما را خواهد زد. شناخت این نوع از مادر شوهر قبل از ازدواج بسیار مشکل است. اما راه حل اصلی شناخت او پرسیدن نظر او در مورد اطرافیانش در عدم حضور آن‌ها است. اگر آن‌ها را قضاوت کرد، شک نکنید، گیر مادر شوهر دشمن نشان افتاده‌اید!

 

مادر شوهری از جنس دو قطبی!

این مادر شوهر گاهی خوب است، گاهی بد، همه چیز به آب و هوای آن روز او بستگی دارد. اگر دیدید مادر شوهر شما به طور متناوب در دیدارها رفتارش تغیر می‌کند، نوع مادر شوهر خود را شناسایی کرده‌اید.

 

نتیجه گیری!

بعد از شناخت مادر شوهر به خاطر داشته باشید که اینکه مدل مادر شوهر شما چه باشد، زیاد مهم نیست. مهم این است که چقدر همسر خود را دوست دارید و او چقدر به شما اهمیت می‌دهد. ضمنا اگر می‌خواهید بدانید که چرا بعضی از مادر شوهرها حساس هستند، روش های فرزند پروری را مطالعه کنید!

راستی اگر مدل دیگری از مادر شوهر سراغ دارید، او را به ما معرفی کنید، تا به دایره المعارف خود اضافه کنیم، اگر هم مادر شوهر شما یکی از مدل‌های بالاست تجربه خود را از زندگی با آن‌ها بگویید تا دیگران از آن استفاده کنند. اگر اجازه بدهید در کامنت‌ها راه حل مقابله با رفتار مادر شوهرها را هم با هم مرور خواهیم کرد.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − دوازده =