کک و مک ترند آرایش جدید

366

در یک سال اخیر میکاپ و آرایش طبیعی بسیار ترند شده‌اند. در این آرایش‌ها تاکید بر طبیعی و کمرنگ بودن، در عین حال زیباتر شدن صورت است. در این مد آرایش جدید کرم پودر‌های با پوشش بسیار زیاد، دیگر جایی در کیف آرایشی ندارند و تلاش بر بدون آرایش (no-makeup makeup) نشان دادن صورت است. در میان سبک‌های آرایش متفاوت ترند روز، یکی از نکات آسانی که با به کار گرفتنش می‌توانید علاوه بر مد روز بودن آرایش طبیعی و زیبایی داشته باشید، کک و مک است. کک و مک به صورت طبیعی روی صورت بسیاری از افراد وجود دارد. اگر از این دسته افراد هستید، شاید بهتر باشد برای درمان آن و هر لکه پوستی دست نگهدارید. کرم پودرهای سنگین با پوشش بالا را کنار بگذارید و اجازه دهید زیبایی کک و مک‌های پوستتان خودشان را نشان دهند.

برای یادگیری آموزش آرایش طبیعی دخترانه و ملایم این مقاله را مطالعه کنید.

چگونه در سه مرحله آرایش کک و مک دار داشته باشیم؟

با وجود اینکه بسیاری از افراد به صورت طبیعی کک و مک دارند، اما اگر پوست شما صاف و بدون اثری از آن است یا جای جوش روی صورتتان وجود دارد، می‌توانید با دنبال کردن مراحلی که در ادامه آمده است مطابق مد آرایش جدید طبیعی ترین آرایش کک و مک دار را داشته باشید.

مرحله اول: محصول آرایشی نزدیک به زمینه پوست را انتخاب کنید

در ترند آرایش جدید مرحله اول برای داشتن یک آرایش کک و مک دار تمام کردن آرایش کلی است. بهتر است در آرایش خود پوستتان را با یک کرم پودر با پوشانندگی نسبی بپوشانید. کرم پودر نیمه مات بلک دایموند با پوشانندگی مناسب جلوه‌ای طبیعی به صورت می‌دهد. بعد از زدن کرم پودر نوبت انتخاب رنگ کک و مک‌های صورتتان است. بهترین گزینه ای که برای گذاشتن کک و مک روی صورت می‌توانید انتخاب کنید، سایه ابرویتان است. این گزینه زمانی مناسب به نظر می‌رسد که رنگ پوستتان بسیار سفید و ابروهایتان مشکی نباشد! اختلاف رنگ زیاد میان سایه ابرو و زمینه پوست، سبب غیرطبیعی به نظر رسیدن کک و مک‌ ها می شود. بهترین رنگ برای آرایش کک و مک دار انتخاب سایه ابرو با دو درجه اختلاف نسبت به رنگ ابرو است. لزومی ندارد حتما از سایه ابرو استفاده کنید. این محصول تنها به طبیعی به نظر رسیدن کک و مک‌ها کمک می‌کند. سایه ابرو کالیستا با دو طیف رنگی متفاوت، هر نوع پوستی داشته باشید می‌تواند به شما در انجام آرایش کک و مک دار کمک کند.

مرحله دوم: نقطه… نقطه… نقطه بگذارید

پس از انتخاب رنگ مناسب نوبت کشیدن کک و مک‌ها است. به یاد داشته باشید هر چه نقاطی که روی صورت می‌گذارید نامنظم‌تر باشند، آرایش کک و مک دار طبیعی تری خواهید داشت. تمرکز نقاط بر روی بینی و گونه‌ها باید بیش از نقاط دیگر باشد. سعی کنید از نامتقارن بودن نقاط اطمینان حاصل کنید.

مرحله سوم: محو کنید

به یاد داشته باشید در طبیعت هیچ یک از لک‌ها شبیه یکدیگر نیستند. برای طبیعی‌تر به نظر رسیدن کک و مک‌ها در این مرحله لازم است سعی کنید هیچ یک از آن‌ها شبیه دیگری نباشد. با استفاده از سایه ابرو آن‌ها را متفاوت با یکدیگر بکشید. با انگشت خود روی آن‌ها ضربه‌های آرامی بزنید تا به اندازه کافی محو و طبیعی شوند. در نهایت، آرایش کک و مک دار صورت شما آماده است.

ایده های آرایش کک و مک دار

در ترند آرایش جدید شما هیچ محدودیتی در آرایش کردن ندارید. به راحتی اجازه دهید ایده‌هایتان شکل بگیرند و طرح‌های جدید و متفاوتی بر روی صورت خلق کنند. در میان ایده‌های خلاقانه و متفاوتتان برای آرایش تنها نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، طبیعی بودن آرایش است. در ادامه تصویر ایده‌های خلاقانه و سبک‌های مختلف آرایش صورت با کک و مک آورده شده است.

آرایش صورت کک و مک دار
ایده آرایش جدید با کک و مک

در زمان حاضر مد روز بر پایه طبیعی بودن هر آرایشی و تاکید بر پذیرفتن زیبایی فردی است. صورت هر فرد با زیبایی طبیعی خود می‌تواند در بهترین حالت باشد. کک و مک در آرایش شاید از دید بسیاری از افراد نقص به شمار رود و هزینه بسیاری برای درمان آن اختصاص داده شود؛ اما اگر شما فردی با این ویژگی هستید، بهتر است بدانید این ویژگی صورتتان جزئی از نکات زیبایی در دنیا شناخته شده و در آرایش جدید سبکی زیبا به شمار می‌رود.


شما تا به حال این سبک آرایش جدید با کک و مک را انجام داده‌اید؟

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + بیست =