ایونتی پر از رنگ‌ و زیبایی با طعم کالیستایی

1,362

اتفاقات کالیستایی

هر اتفاقی زندگی است، اتفاق‌ها زندگی را تغییر می‌دهند، آن را می‌سازند و رنگ و زیبایی را به آن می‌بخشند، وقتی این اتفاق ایونتی شاد و دوست داشتنی با طعم کالیستا یی باشد لحظه‌ها رنگی می‌شود و رنگ‌ها جشن می‌گیرند تا دنیای تو شاد و شادتر شود.

لبخند بزن، پرواز حسی است که دنیای تو را متفاوت می‌کند، دنیا مال تو می‌شود وقتی رنگ‌ها را جشن می‌گیری. ایونت کالیستایی ما با حضور خانم لیلا اوتادی و چند اینفلوئنسر خوب ایرانی دیگر برگزار شد. یک دورهمی صمیمی برای جشن زندگی با همراهی رنگ‌ها، ایونتی پر از لبخند و آرایش که رنگ‌ها را فریاد می‌کشید.

در کنار محصولات آرایشی کالیستا ، جمع پر از شوق زندگی بود و فقظ جای خالی هر دختر کالیستایی ایرانی که در آنجا حضور نداشت را با ذره ذره وجودمان احساس می‌کردیم. ما معتقدیم هر دختر کالیستایی اینفلوئنسری است که می‌تواند دنیا را تغییر دهد و زندگی را بهتر و زیباتر کند.

در این ایونت کالیستایی کنار هم قدم زدیم، آرایش کردیم و چند عکس گرفتیم و نشان دادیم که با هر رنگی می‌توان تغییر کرد، می‌توان بنفش یا زرد بود. می‌توان دختر کالیستایی بود. ما معتقدیم هر دختر کالیستایی یک رنگ است، رنگ زندگی!

می‌دانیم که می‌‌دانی؛ هر رنگی توانایی تغییر دنیا را دارد، دید دنیا را نسبت به تو عوض می‌کند، زیبایی تو را زیباتر می‌کند، دنیا را با پلکی به چالش می‌کشد، کالیستا برندی برای جشن گرفتن انرژی و زندگی است. برندی برای شناور شدن در آسمان حس خوب رهایی…

با کالیستا می‌توان روی ملودی زندگی هیجان را به تصویر کشید و آهنگ زیبایی را به دنیا هدیه کرد!

راستی نظر تو برای کالیستا مهم است. هر کامنتی از کیفیت تا قیمت، از پیشنهاد رنگ تا پیشنهادات آرایشی، حتی انتقادات شما ارزشمند است.

پس ویدیو این ایونت کالیستا را ببین و نظر خودت را با دیگر دوستانت در میان بگذار.

 

 

 

به وبسایت برند کالیستا برو، چون برند کالیستا مشتاق دریافت نظرات شما است.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 11 =