نقد و معرفی بهترین مارک های ریمل ایرانی و خارجی

138

قطعا هنگامی که تصمیم به خرید ریمل می‌گیرید، به یکباره بدون اطلاعات کافی دست به خرید نمی‌زنید! برای خرید یک ریمل تقویت کننده مژه مناسب، ابتدا لازم است بدانید دقیقا از یک ریمل، چه انتظاراتی دارید. ریمل‌ها با ویژگی‌های مختلف و در نوع‌های متفاوتی در بازار وجود دارند. همراه این مطلب از زیبای ایرانی باشید تا به معرفی بهترین مارک ریمل پس از شناخت انواع آن اشاره کنیم. همچنین برای انتخاب درست‌تر، مقاله راهنمای خرید ریمل را نیز مطالعه کنید.

ریمل ها چند نوع هستند و هر یک چه ویژگی‌هایی دارند؟

ریمل ها بسته به نوع نیاز افراد تولید می‌شوند. بسیاری از افراد مژه‌های کم پشتی دارند و با استفاده از ریمل سعی بر پرپشت نشان دادن مژه ها دارند. برخی دیگر از افراد علاقه‌مند به مژه‌های بلند هستند و به کمک ریمل‌های حاوی خرده مژه، مژه‌های خود را بلندتر نشان می‌دهند. با توجه به انتظارات مختلفی که افراد از یک ریمل دارند، انواع بسیار زیادی از ریمل در صنعت لوازم آرایشی تولید می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود.

  • ریمل پرپشت کننده و حجم دهنده
  • ریمل ضد آب
  • ریمل بلند کننده مژه
  • ریمل حالت دهنده
  • ریمل تقویت کننده مژه
  • ریمل های چندکاره

نکات کلیدی در انتخاب ریمل را اینجا مطالعه کنید.

بهترین مارک های ریمل ایرانی

ریمل های ایرانی تنوع بسیار زیادی از لحاظ نوع و از لحاظ قیمتی دارند. در ادامه بهترین مارک ریمل در برندهای ایرانی را با توجه به کاربردشان به همراه قیمت معرفی خواهیم کرد. اگر به دنبال ریمل ارزان، اما با کیفیت هستید، ادامه مطلب را از دست ندهید. پس از آن مقاله ۳ برند برتر آرایشی را نیز مطالعه کنید.

بهترین مارک ریمل پرپشت کننده و حجم دهنده

ریمل های حجم دهنده همان طور که از اسمش پیداست، برای افرادی کاربرد دارد که مژه‌هایی کم پشت دارند و به دنبال جلوه و حجم بیشتر مژه‌ها هستند.

بهترین ریمل بلند کننده

ریمل بلند کننده لش کد از برند نوت، حاوی ویتامین E است و به حجیم و بلند شدن مژه‌ها کمک می‌کند. ریمل لش کد با برس قابل انعطاف و منحصر به فردی که دارد، نیاز شما به یک ریمل فوق العاده برای بلند کردن مژه‌ها برطرف می‌کند.

بهترین مارک ریمل تقویت کننده مژه در برندهای ایرانی

ریمل با چشم ها مستقیما در ارتباط است. به همین دلیل استفاده از برندی که علاوه بر داشتن ریمل ارزان، خاصیت تقویت کنندگی مژه را داشته باشد، می‌تواند از آسیب و بروز پیری چشم‌ها جلوگیری کند. برند شون، برندی ایرانی است که با مواد اولیه گیاهی و طبیعی، محصولات خود را تولید می‌کند. ریمل دوپلیکیتور شون با عصاره بادام در ترکیباتش به بلندتر به نظر رسیدن مژه‌ها کمک و آن‌ها را تقویت می‌کند.

بهترین ریمل حالت دهنده مژه

برای حالت پیدا کردن مژه‌ها لازم است ریمل‌هایی انتخاب کنید که برس منحنی شکلی داشته باشند. این نوع از ریمل‌ها علاوه بر حالت دادن به مژه، به بلند شدن آن‌ها نیز کمک می‌کند.

ریمل بلند کننده مژه لش کد نوت، با فرچه منحنی شکل، مژه‌های شما را زیبا و خوش حالت می‌کند. این ریمل با داشتن ویتامین E در ترکیباتش به تقویت مژه و جلوگیری از التهاب، خارش و حساسیت چشم‌ها کمک می‌کند.

بهترین ریمل همه کاره با قیمت مناسب

بسیاری از خانم‌ها به دنبال محصولی هستند که همه انتظاراتی که از یک ریمل دارند را در یک محصول جای دهد. ریمل‌های همه کاره به طور همزمان قابلیت بلند کردن مژه، پرپشت و حجیم کردن و تقویت مژه را دارند. علاوه بر آن، این محصولات می‌توانند بسیار با صرفه باشند. در نتیجه اگر به دنبال ریمل ارزان و با ویژگی‌های مورد نظرتان هستید، بهتر است یک محصول همه کاره تهیه کنید. بهترین مارک ریمل‌های همه کاره شامل موارد زیر می‌شود:

بهترین و پرطرفدارترین مارک و برندهای ریمل خارجی و ایرانی در این مقاله معرفی شدند؛ اگر اکنون می‌دانید که از یک ریمل چه انتظاری دارید، می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از محصولات از ویژگی‌های کامل آن‌ها و قیمتشان مطلع شوید.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =