بهترین مارک کرم پودر برای پوست خشک کدام است؟

92

انتخاب بهترین مارک کرم پودر برای پوست‌های خشک، دغدغه بسیاری از افراد است که دوست دارند ظاهری آراسته و زیبا داشته باشند. همانطور که می‌دانید، انتخاب بهترین کرم پودر مخملی و یا خرید کرم پودر متناسب با نوع پوست شما چالشی است که بعد از چند بار تجربه به راحتی می‌توانید از پس آن بر آیید.

استفاده از بهترین کرم پودر نقش بسزایی در یکدست کردن پوست و همچنین زیرسازی مناسب آرایش را برعهده دارد و باعث می‌شود که جای لک و جوش‌ها پوشانده شود.

انتخاب بهترین کرم پودر باید متناسب با نوع پوست شما صورت بگیرد تا بتواند جلوه‌ای زیبا‌تر به چهره شما ببخشد. در حال حاضر، انواع مختلف کرم پودر در بازار وجود دارد که قطعا بهترین کرم پودر باید بر اساس نوع پوست شما انتخاب شود. مثلا اگر پوست خشک دارید، باید از کرم پودر برای پوست خشک و اگر پوستی چرب دارید، از کرم پودر مناسب پوست چرب استفاده کنید.

اگر نوع پوست خود را ندانید و صرفا بر اساس بهترین مارک کرم پودر موجود در بازار، اقدام به خرید بهترین کرم پودر کنید، نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

بهترین کرم پودر از نظر پزشکان

همانطور که می‌دانید بهترین مارک کرم پودر از نظر مصرف‌کنندگان، کرم پودری است که جای لک و آکنه روی پوست را پوشانده و تمامی ناهمواری‌های صورت را پر کند، اما بهترین نوع کرم پودر از نظر پزشکان بحث دیگری دارد. پزشکان از جنبه‌های دیگری بهترین نوع کرم پودر برای پوست صورت را به بیماران خود پیشنهاد می‌دهند.

بهترین کرم پودر از نظر پزشکان، کرم پودری است که اولا از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تهیه شده باشد و همچنین استفاده از آن عوارض جانبی نداشته باشد. یعنی اینکه هیچ گونه آلرژی یا حساسیت پوستی ایجاد نکند و متناسب با نوع پوست شما انتخاب شود و البته ضد آفتاب هم داشته باشد. یک کرم پودر مناسب از نظر پزشکان دارای SPF، بافت سبک و مناسب نوع پوست است. گاهی بهتر است به جای کرم پودر از ضدآفتاب های کرم پودری استفاده کنید تا از سنگینی روی پوست جلوگیری شود. ضد آفتاب کرم پودری الارو یک محصول مناسب و انتخاب پزشکان است. این کرم علاوه بر رنگبندی، از پوشش کرم پودری و محافظت کافی در برابر اشعه‌های مضر آفتاب برخوردار است.

بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب

بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب، کرم پودری است که فاقد روغن و هر گونه چربی باشد، چرا که اگر پوستی چرب داشته باشید و کرم پودری انتخاب کنید که بیس سازنده آن روغن باشد، حتما دچار جوش و آکنه خواهید شد. در چنین مواقعی قبل از خرید بهترین مارک کرم پودر برای پوست چرب بهتر است که نوع پوست خود را شناسایی کنید و سپس اقدام به خرید بهترین مارک کرم پودر کنید. معمولا کرم پودرهای مناسب پوست چرب، ظاهر مات دارند. کرم پودر مات بلک دایموند مناسب افراد با پوست چرب است. علاوه بر آن این کرم پودر ۶ رنگ مختلف مناسب انواع پوست دارد.

بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی

بسیاری از مصرف‌کنندگان جدای از سازگاری کرم پودر با نوع پوست‌شان، بیشتر به دنبال بهترین کرم پودر از نظر پوشانندگی هستند. اگرچه این افراد شاید بتوانند بهترین کرم پودر از نظر خودشان را خریداری کنند، اما اگر هنگام خرید کرم پودر نوع پوست‌شان را در نظر نگیرند، حتما دچار مشکلات متعدد از جمله جوش زدن‌های مداوم و جای لک و التهاب خواهند شد.

کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب

اگر پوستی چرب دارید و دوست ندارید که هنگام استفاده از کرم پودر، پوست‌تان چرب شود و به اصطلاح از چربی برق بزند یا براق شود، حتما کرم پودر با پوشش دهی بالا برای پوست چرب را خریداری کنید. این نوع کرم‌ها معمولا فاقد هر گونه روغن هستند و پوشش دهی و ماندگاری فوق‌العاده‌ای دارند و جلوه‌ای مخملی و مات به پوست صورت شما می‌دهند.

بهترین کرم پودر برای پوست سبزه و چرب

همانطور که پیشتر هم گفتیم افرادی که پوستی چرب دارند، حتما باد از کرم پودر‌های oil free استفاده کنند. البته بهترین کرم پودر برای پوست سبزه و چرب صرف نظر از oli free بودنش، متناسب با سلیقه مصرف‌کننده انتخاب می‌شود. اینکه مصرف‌کننده چقدر دوست داشته باشد پوستش روشن‌تر شود و یا برنزه باقی بماند، کاملا بستگی به سلیقه مصرف‌کننده دارد.

بهترین مارک کرم پودر و پنکیک

بعد از اینکه موفق شدید بهترین مارک کرم پودر متناسب با نوع پوستتان را انتخاب کنید، حتما پنکیک مناسبی هم خریداری کنید. استفاده از پنکیک روی کرم پودر باعث می‌شود که چربی کرم پودر گرفته شده و ظاهری مات و مخملی به پوست شما بدهد.

حال که تا حدی متوجه شدید که بهترین کرم پودر را چگونه انتخاب کنید، بهتر است که انواع کرم پودر موجود در بازار مانند انواع کرم پودر مخملی، انواع کرم پودر مات، انواع پنکیک، انواع کرم پودر oil free و…. را بررسی کنید و بعدا اقدام به خرید بهترین مارک کرم پودر و پنکیک کنید.

پرطرفدارترین مارک خط چشم را اینجا، بهترین مارک ریمل را اینجا و معروف ترین مارک رژلب ایرانی را اینجا بخوانید.


اگر تجربه خرید بهترین مارک کرم پودر و پنکیک را داشته‌اید، خوشحال خواهیم شد که با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج − دو =