همراه کادر درمانی با کمپین ابر امید، بارش سلامتی

149

در روزهای سخت کرونا هر روز بیشتر به ارزش پرستاران، پزشکان و کادر درمانی پی می‌بریم. مبارزه‌ای سخت برای سلامتی و برگشت به روال عادی زندگی که ازرش وجودی قهرمانان دانش و فداکاری را در خط مقدم مبارزه با کرونا افزایش داده است. به همین علت  کمپین‌های زیادی مثل کمپین ابر امید، بارش سلامتی در سطح جامعه برای همراهی با کادر درمانی بیمارستان‌ها در حال شکل گیری است.

کمپین‌هایی که سعی می‌کنند قدمی در راه مبارزه با کرونا بر دارند. کرونایی که خارج از جنبه‌های مفید برای محیط زیست، مثل مهمانی ناخوانده ضربه سختی به پیکر اقتصاد جهانی وارد کرده و زندگی ما انسان‌ها را به قرنطینه کشانده است.

بدون شک هدف از برگزاری این کمپین‌ها، کمک‌های مستقیم و غیر مستقیم به خط مقدم مبارزه با کرونا است. جایی که قهرمانان این روزهای ما به شدت درگیر آن شده‌اند. بیشتر این کمپین‌ها بر پخش مواد ضد عفونی کننده متمرکز شده‌ و بخش مهمی از آن‌ها نیز بر روی رفع اثرات ناشی استفاده از ضد عفونی کننده‌ها تمرکز دارند.

علت این تمرکز بر رفع اثرات ناشی از استفاده ضد عفونی کننده ها، خشکی و اگزمای ناشی از مصرف الکل و سایر ضد عفونی کننده‌ها یا استرس کرونا است که دامن‌گیر تمامی افراد به ویژه کادر درمان شده است. پس حل این مشکل در اولویت مسوئلیت‌های اجتماعی بسیاری از شرکت‌های آرایشی و بهداشتی قرار گرفته است.

یکی از جدیدترین کمپین‌ها، کمپین ابر امید، بارش سلامتی برند فرانسوی – کانادایی الارو در ایران است، که اقدام به پخش اقلامی برای رفع این معضل کرده است.

کادر درمانی و ابر امید

کمپین ابر امید، بارش سلامتی الارو

برند بهداشتی و آرایشی الارو یکی از معتبرترین برندهای بهداشتی و آرایشی در سطح جهان است. این برند اخیرا برای همراهی با کادر درمانی بیمارستان‌ها، اقدام به برگزاری کمپین ابر امید، بارش سلامتی با هشتگ #ابر_امید کرده است، و در این راستا برای پخش اقلام مرطوب کننده و آبرسان به بیمارستان امام خمینی رفته است.

بیمارستان امام خمینی در این روزهای سخت یکی از اصلی‌ترین مراکز درمانی ایران در مقابله با هجوم کرونا و درمان بیماران مبتلا به آن است و کادر درمانی آن بیش از سه ماه است که با مبارزه با این معضل جهانی مشغول شده‌اند.

به گفته مسئول برند در ایران ” دلیل اصل برگزاری این کمپین پس از همراهی با کادر درمان، اهمیت زنده کردن امید به سلامتی در بازگشت جامعه به روال عادی خود بوده است.”

هدفی که این روزها برای جامعه جهانی تبدیل به ارزشی همگانی شده است و همه در راه بازگشت زندگی به روال عادی تلاش می‌کنند و رسیدن به آن تبدیل به مهمترین چالش جهانی شده است و بسیار مهم است که تمامی مردم، برندها و شرکت‌ها در حد توان خود گامی در این زمینه بردارند.

همچنین مسئول این برند گفته است “در همین راستا ۳۰۰ پک تراول سایز شامل شوینده کرمی الارو مناسب انواع پوست، کرم مرطوب‌ کننده مغذی حاوی پرو ویتامین B5، کرم ضد آفتاب انواع پوست با SPF +50 17 اردیبهشت ۱۳۹۹ به پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی، بخش عفونی بیمارستان امام خمینی اهدا شد.”

بدیهی است، افزایش فعالیت‌ها در جهت عمل به مسئولیت اجتماعی در برندهای مختلف ایرانی و خارجی، به ویژه در زمینه کمک به کادر درمانی مبارزه با کرونا، منجر به بهبود وضعیت فعلی و شتاب بیشتر در عادی شدن وضعیت خواهد شد.

 

نظر شما در مورد این اقدام برند الارو چیست؟ چه برندهای دیگری در این زمینه اقدام کرده‌اند؟

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + شش =