نیاز روز، اقدام فوری جهت تامین ژل ضد عفونی کننده برای مردم

80

آشفتگی بازار پس از ورود کرونا به کشور و وحشت مردم وصف کردنی نیست. باید باشید و ببینید چه اتفاقی در سطح شهر افتاده است. این روزها مواد و ویتامین‌های تقویت کننده ایمنی بدن، مایع دستشویی آنتی باکتریال، ژل ضد عفونی کننده و ماسک کمیاب و گران شده است. خبرهای بدی از احتکار و فروش به قیمت بالا به گوش می‌رسد. نیاز روز اقدامی عاجل برای تامین ژل ضدعفونی کننده و مایع دستشویی آنتی باکتریال برای رفع نیاز مردم است.

ترس از ویروس کرونا و موثر بودن ژل ضد عفونی کننده در محیط‌های کم آب یا بدون آب، باعث می‌شود، تامین این نیاز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار شود. خوشبختانه وجود مایع دستشویی آنتی باکتریال برخی برندها مانند شون در بازار، بیشتر نیاز مردم را بر طرف کرده است. اما چاره ژل ضدعفونی کننده که  حالا با قیمتی چند برابر در بازار آزاد به فروش می‌رسد چیست؟

 

ژل ضد عفونی کننده خانگی؟

ساخت ژل ضد عفونی کننده خانگی با الکل سفید طبی، آبرسانی مثل آلوئه ورا و آب ممکن است، اگر کمی جستجو کنید، می‌توانید کلیپ‌هایی را که درشبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند را ببینید و در صورت در اختیار داشتن الکل، ژل آنتی باکتریال مورد نیاز خود را تهیه کنید.

 اما مشکل از جایی آغاز می‌شود، که متاسفانه الکل نیز در داروخانه‌ها کمیاب شده است و مردمی که از خرید، مواد ضد عفونی کننده نا امید شده‌اند، الکل‌ها را نیز از بازار جمع کرده‌اند. بطوریکه برخی مراکز پزشکی به دلیل نبود الکل در بازار دچار مشکل شده‌اند.

پس چاره چیست؟

 

ورود برندها به بازار و تامین آن؟

بدون شک راه حل اصلی ورود سریع برندهای مطرح آرایشی و بهداشتی به بازار ژل ضدعفونی کننده است، خوشبختانه از خبرهای لینکدینی برند شون مطلع شده‌ایم، اخیرا این برند اقدام به تولید ژل ضد عفونی کننده با فرمولاسیون آلوئه ورا، الکل و بابونه کرده است. این برند مدعی است، این محصول ضمن از بین بردن ۹۹ درصد باکتری‌ها، میکروب‌ها و ویروس‌ها، آسیب‌هایی مثل خشکی دست و حساسیت را به حداقل خواهد رسانید.

ژل ضد عفونی کننده شون

هم اکنون این محصول فرموله شده و با تمام قدرت در حال تولید است و انتظار می‌رود، در هفته آینده به طور گسترده وارد بازار مصرف شود. امید است این اقدام قدمی موثر در رفع نیاز مردم باشد.

 

شما برای محافظت در برابر ویروس کرونا از چه اقداماتی بهره می گیرید؟

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 5 =