جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه و زنانه در سال ۲۰۲۰ با عکس

1,131

همراهی با ترندهای روز و انتخاب جدیدترین مدل لباس مجلسی دخترانه یا زنانه سرگرمی جالبی است، که می‌تواند زیبایی و تغییر را همراه شما کند. در این مقاله علاوه بر معرفی مدل لباس جدید و ترند مجلسی دخترانه و زنانه را در سال ۲۰۲۰ سعی خواهیم کرد که بهترین مدل را برای موقعیت های مختلف مشخص کنیم.

 

مدل لباس مجلسی جدید

طراحان مد و لباس همیشه پر از ایده‌های جذاب و دوست داشتنی هستند و مثل هنرمندان زیبایی را با مفاهیم عمیق به جامعه هدیه می‌کنند، اما همیشه این ایده‌ها مورد قبول فرهنگ ایرانی ما نیست، بنابراین در انتخاب مدل‌ لباس مجلسی دخترانه و زنانه سعی شده به فرهنگ ایرانی نیز توجه شود.

 

لباس شب

در انتخاب لباس شب به عنوان مدل لباس مجلسی، انتخاب رنگ به عهده شماست. انتخاب رنگ کاملا به رنگ سال، نوع آرایش شما، رنگ پوست شما و هماهنگ شدن آن با مواردی مثل کیف و کفش شما بستگی دارد.

مدل لباس مجلسی بلند

استفاده از گیپور

یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مدل لباس مجلسی استفاده از لباس‌های دارای گیپور (الیاف ابریشم و پنبه) است. گیپور ممکن است در بخش یا کل لباس استفاده شود. این پارچه نازک و لطیف که معمولا در زیر آن از آستر استفاده می‌شود، علاوه بر دادن فرم زیبا به لباس، باعث پوشیده تر شدن آن نیز می‌شود.

طرح زمینه گیپور انتخابی است اما رایجترین فرم آن گل‌هایی توری است که به صورت مجزا به یکدیگر متصل می‌شوند.

مدل لباس مجلسی جدید با گیپور

لباس بلند یا کوتاه

یک مدل لباس جدید دیگر که پیش از این نیز ترند بود و برای سال ۲۰۲۰ پیشنهاد شده است، استفاده از پارچه‌های تک رنگ است. بسته به جنس یا کوتاه و بلند بودن لباس می‌توانید برخی از مدل‌های زیر را انتخاب کنید. انتخاب مدل کوتاه یا بلند، پوشیده یا باز، بستگی به سلیقه شما دارد.

مدل لباس مجلسی کوتاه

مدل لباس دخترانه

مدل لباس دخترانه جدید شبیه مدل لباس زنانه است. با این تفاوت که در آن از رنگ‌های شادتر و طرح‌های کمتر و ساده‌تری استفاده شده است. رنگ‌های مشکی، صورتی، قرمز، آبی کلاسیک و سبز ترندهای لباس دخترانه هستند.

رنگ‌های صورتی و قرمز برای موقعیت‌های شاد و مشکی، آبی کلاسیک و سبز برای موقعیت‌های رسمی‌تر استفاده می‌شوند.

مدل لباس دخترانه

مدل لباس زنانه

لباس های مجلسی زنانه در ترند ۲۰۲۰ معمولا کلاسیک، دارای رنگ مشکی یا سفید، زرشکی و آبی کلاسیک هستند.

شما کدام مدل لباس مجلسی جدید را می‌پسندید؟

 

شاید مطلب زیر نیز برای شما جالب باشد:

رابطه استایل دخترانه پسرانه، زنانه و مردانه با شخصیت افراد

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + پنج =