عکس آرایش عروس ۲۰۲۰ ترند های ایران و جهان

3,845

برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم عروسی، داشتن آرایش عروس زیبا بسیار مهم است. انتخاب این آرایش مهم که برای بیشتر خانم‌ها فقط یکبار در طول عمر اتفاق می‌افتد و بهتر از همه به نظر رسیدن در این مراسم برای همه ما اهمیت زیادی دارد. یکی از راه‌های انتخاب بهترین آرایش دیدن مدل‌های ترند روز است. با ورود به سال ۲۰۲۰، عکس‌های ترند آرایش عروس ۲۰۲۰ را برای شما جمع آوری کرده‌ایم تا از حالا برای آن برنامه‌ریزی کنید. فراموش نکنید، این انتخاب را حتما و حتما با آرایشگر خود انجام دهید.

آرایش عروس زیبا

نکات مهم در انتخاب آرایش عروس

قبل از انتخاب آرایش عروس از روی عکس‌ها حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

جایگاه آرایش در برنامه‌ریزی‌های عروسی

حداقل دو ماه قبل از عروسی آرایش خود را با هماهنگی آرایشگر انتخاب کنید و آن را روی یک لباس سفید معمولی انجام دهید تا جلوه آن را روی صورت خود و با رنگ سفید ببینید.

آرایشگر خود را حتی با مادر و خواهر خود قسمت نکنید، اجازه دهید در عروسی منحصر به فرد به نظر برسید. حتما یک آرایشگر حرفه‌ای را انتخاب کنید. اگر آرایشگر مخصوص شما، آرایش عروس نمی‌کند. برای انتخاب آرایشگر از دوستان خود کمک بگیرید.

استفاده نکردن از رنگ‌های زیاد

سعی کنید آرایشی کلاسیک و زیبا را انتخاب کنید که به چهره شما بیاید، آرایش خیلی سنگین شما را در حین عروسی اذیت خواهد کرد و ضمنا بد به نظر خواهد رسید.  هر چند به گفته میکائیلا پودلسکی در هفته مد عروس ۲۰۲۰، سایه‌های صورتی‌ مرجانی، آبی‌های رنگ پریده، طلایی –رزی روی مدل‌های مختلف استفاده شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

ریاونا کاپری که یکی از مالک‌های سالن ناین زیرو در لس آنجلس است می‌گوید: ” چیز دیوانه کننده‌ای انتخاب نکنید” اجازه دهید، مدل موی شما طبیعی و زیبا باشد.

رنگ لاک ناخن خود را برای آرایش عروس، سفید و درخشان انتخاب کنید. لاک ناخن لومینسانس پیشنهاد هانا لی مانیکوریست آتالانتایی برای سال ۲۰۲۰ است.

عکس‌های آرایش عروس ترند ۲۰۲۰

چند عکس‌ از مدل‌های ترند آرایش عروس ۲۰۲۰

عکس آرایش عروس 1عکس آرایش عروس 2عکس آرایش عروس 3عکس آرایش عروس 4عکس آرایش عروس 5عکس آرایش عروس 6عکس آرایش عروس 7عکس آرایش عروس 8

 

نظر شما چیست؟ کدام مدل آرایش عروس را می‌پسندید؟ از تجربه آرایش عروسی خود برای تازه عروس‌ها بگویید و آرایشگرتان را معرفی کنید.

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − سیزده =