سه برند آرایشی برتر ۲۰۲۰ در ایران و جهان

4,672

به طور متوسط حداقل یک ساعت از روتین روزانه هر بانوی ایرانی صرف آرایش کردن خود و یا دوستانش می‌شود. این مقدار در دنیا به طور متوسط ۵۵ دقیقه است، اگر آمار جهانی را برای خانم‌ها در نظر بگیریم، یعنی ۱۴ روز در سال، عمر خانم ها صرف آرایش سر و صورت می‌شود. برای همین تصمیم گرفتیم تا سه برند آرایشی برتر ایرانی و خارجی موجود در ایران را معرفی کنیم تا حداقل با استفاده از برندهای خوب آرایشی این چهارده روز خود را سپری کنیم.

برندهای آرایشی برتر جهان در ایران

سه برند برتر جهانی که در ایران می‌توانید محصولات آرایشی آن‌ها را تهیه کنید:

سه برند آرایشی برتر خارجی

L’Oréal

این برند با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال (از سال ۱۹۰۹ تاکنون) به عنوان بهترین برند آرایشی جهان شناخته می‌شود. همچنین لورئال یکی از پیشروترین رهبران در صنعت زیبایی است. این برند فرانسوی در پنج قاره و ۱۳۰ کشور از جمله ایران عرضه می‌شود و مواد آرایشی و بهداشتی را برای مردان و زنان تولید می‌کند.

طبق آخرین آمارهای جهانی این برند، برترین برند آرایشی جهان نیز نام گرفته است. فلسفه برند لورئال برقراری ارتباطی بین زیبایی و تنوع است. به همین علت تنوع در رنگ‌ها و محصولات آرایشی این برند بسیار زیاد است.

 MAC

محصولات آرایشی مک توسط یک میکاپ آرتیست و یک صاحب سالن آرایشی در کانادا، به علت کمبود رنگ در لوازم آرایشی تاسیس شد. تنوع محصولات این برند به خصوص در رنگ آنقدر زیاد است که برای هر سلیقه‌ای محصولی برای عرضه دارد.

فلسفه مک جمع کردن فرهنگ، زیبایی و مد در کنار یکدیگر است. مک محصولات متفاوتی برای مشتریان مختلف طرحی کرده است. لیدی گاگا و ویکتوریا بکهام از مشتریان ثابت مک هستند.

Maybelline

میبلین نیز از برندهای آرایشی با قدمتی بیش از ۱۰۰ سال (۱۹۱۵ تاکنون) است. تام لایل این برند را با الهام از  خواهرش میبل که با وازلین و زغال خط چشم خود را می‌کشید، تاسیس کرد. امروز میلبین در ۱۲۰ کشور دنیا از جمله ایران حضوری فعال دارد.

فلسفه میبلین جمله “بگذار اتفاق بیافتد” است. و با بیش از ۲۰۰ محصول می‌خواهد زیبایی را به شما با بهترین مواد هدیه کند.

با وجود اینکه تمام محصولات آرایشی معرفی شده در ایران نیز وجود دارند، قیمت آن‌ها بسیار بالا است. از طرفی متاسفانه محصولات تقلبی یا تاریخ گذشته این برندهای معروف نیز با قیمت پایین در بازار عرضه می‌شود.

۳ برند برتر آرایشی ایرانی

خوشبختانه این روزها بسیاری از برندهای آرایشی ایرانی با کیفیت قابل رقابت با محصولات خارجی و قیمت بسیار پایین‌تر در داخل ایران تولید می‌شوند.

سه برند برتر آرایشی ایرانی

برند مای

محصولات مای که توسط شرکت آریان کیمیا تک تولید می‌شوند، تحت لیسانس کال اند کوی آلمان هستند. این برند ۱۷ سال است که در ایران تولید می‌شود و یکی از قدیمی‌ترین برندهای آرایشی ایرانی است. مای با دو لاین آرایشی کلاسیک و بلک دایموند در بازار حضور دارد و جالب آنکه محصولات خود را به بیش از ۱۷ کشور در اروپا و خاورمیانه صادر می‌کند.

فلسفه برند مای حمایت از سلامتی خانواده و به ویژه کودکان است. به همین علت، مواد اولیه استفاده شده در محصولات این برند، به نحوی است که علاوه بر زیبایی، سلامتی پوست را نیز حفظ کند.

برند کالیستا

برند کالیستا بهشت رنگ‌ها است. تنوع رنگ در محصولات آرایشی این برند، و همچنین توجه آن به سالم بودن مواد آرایشی بی نظیر است. هر چند برند کالیستا تازه تاسیس است، اما جای خود را به خوبی در بازار باز کرده است.

فلسفه برند کالیستا زندگی شاد دخترانه است و مخاطبان این برند در بین دختران جوان قرار دارد. خوشبختانه کالیستا با بکارگیری موادی مانند آلوئه ورا، ویتامین E، روغن بادام و عسل به حفظ زیبایی این دختران نیز کمک می‌کند.

برند شون

شون یکی از بهترین برندهای آرایشی محصول مشترک آلمان، ترکیه و ایران است. فرمولاسیون این برند توسط کشور آلمان انجام شده، و ساخت و پخش آن در ترکیه و ایران انجام می‌شود. به همین دلیل استانداردهای بسیار بالایی را در تولید محصولات آرایشی رعایت می‌کند که یکی از آن‌ها هدیه سلامتی با استفاده از مواد اولیه گیاهی است.

فلسفه برند شون، بازگشت به طبیعت و استفاده از محصولات طبیعی است. این برند نیز با عرضه محصولات آرایشی در کنار محصولات بهداشتی با قیمت مناسب، جزئی از بهترین‌های بازار ایران محسوب می‌شود.

شما از کدام برند خارجی یا ایرانی استفاده می‌کنید؟

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =