۵ دلیل نیاز به جید رولر در روتین روزانه مراقبت از پوست

2,064

برای اینکه پوستی سالم و زیبا داشته باشیم باید اصول مراقبت از پوست را رعایت کنیم. پوستی زیبا و بی نقص است که صاف و عاری از هرگونه لک، چین و چروک و برجستگی و فرورفتگی باشد. جید رولر می‌تواند در جذب بهتر محصولات پوستی و همچنین ماساژ صورت نقش اساسی ایفا کند.

جید رولر چیست؟

به غلتک‌هایی که از جنس سنگ درمانی جید (یشم) ساخته شده و خاصیت درمانی دارند و معمولا یک سر کوچکتر و یک سر بزرگتر دارند، جید رولر گفته می‌شود.

در طب چینی به فواید سنگ‌های درمانی بسیار تاکید شده است. سنگ‌های کوارتز صورتی، یشم و آمیتیست بنفش در ساخت رولرها استفاده می‌شود. تفاوت این رولرها به خاصیت سنگ آن بستگی دارد. سنگ یشم که از همه پرطرفدارتر است پوست را سم زدایی و به بسته شدن منافذ پوست کمک کرده و از پیری زودرس پوست جلوگیری ‌می‌کند.

سنگ کوارتز صورتی، نماد عشق و اعتماد بنفس است با استفاده از این سنگ زیبا علاوه بر خواص درمانی آن برای پوست باعث دور شدن ترس و نگرانی‌های گذشته و امیدواری به آینده خواهد شد. سنگ آمیتیست بنفش باعث تقویت اراده و ترک عادت‌های ناپسند می‌شود. ولی در کل، در نحوه استفاده از مدل‌های مختلف رولرها تفاوتی وجود ندارد.

فواید مختلف جید رولر ها

فواید جیدرولر

سازنده‌های جید رولرها به این اعتقاد دارند که آن‌ها می‌توانند با ماساژ پوست در جذب بهتر محصولات زیبایی و درمانی پوست مفید باشند و خاصیت درمانی سنگ‌ها به هر چه زیباتر کردن چهره کمک شایانی کند. آن‌ها معتقدند که این وسیله برای پوست فوایدی دارد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت:

جذب بهتر و سریع‌تر سرم‌ها و کرم‌‌ها با جید رولر

در روتین مراقبت از پوست بهتر است برای پخش بهتر و جذب سریع‌تر کرم‌ها و سرم‌ها از جید رولر ها استفاده کرد.

جیدرولر و ماساژ پوست و تحریک کلاژن سازی

جید رولر ها با ماساژ ملایم، پوست را تحریک به کلاژن‌سازی و ترمیم بافت خود کرده و به مرور، جای اسکار زخم‌ها و جوش‌ها کمرنگ‌تر شده و به صاف و یکدست کردن پوست کمک می‌کند.

کاهش چین و چروک‌های صورت با جید رولر ، به ویژه در اطراف چشم و خط خنده

جید رولر چین و چروک‌های سطحی پوست را کاملا از بین برده و باعث بهبود چین و چروک‌های عمقی می‌شود و پف زیر چشم را کاهش می‌دهد. با ماساژ استخوان فک توسط این وسیله، زوایای صورت بیشتر نمایان شده و خط فک به زیباتر نشان دادن چهره کمک می‌کند.

جیدرولر و افزایش گردش خون مویرگی

با افزایش جریان خون مویرگی زیر پوست صورت و اکسیژن رسانی بیشتر، حس خوب شادابی و نشاط به فرد القا شده و در رفع خستگی پوست و صورت نقش بسزایی دارد.

رفع افتادگی صورت و گردن با جید رولر

با ماساژ پوست صورت و گردن توسط جیدرولر ، پوست گردن صاف و کشیده‌تر خواهد شد و افتادگی نواحی زیر گونه برطرف شده و همچنین غبغب کاملا از بین رفته و صورت، نمای جوان‌تر و جذاب‌تری خواهد داشت. این وسیله، عضلات چهره را تقویت می‌کند و باعث خنک شدن سطح پوست و در نهایت سفت شدن بافت پوست می‌شود.

مراحل روتین مراقبت از پوست و نحوه استفاده از جید رولر

نحوه استفاده از جید رولر

در مراحل روتین مراقبت از پوست بعد از شستشوی صورت باید از کرم ‌های مرطوب کننده و سرم ‌های آبرسان برای پوست استفاده کرد. جیدرولر ها را می‌توان بر روی ماسک‌های صورت نقابی (ورقه‌ای) و برای پخش سرم‌ها و کرم‌ها استفاده کرد. از سری بزرگ آن برای نواحی وسیع صورت مثل گونه‌ها، زیر استخوان فک، پیشانی و گردن و از سری کوچک برای زیر چشم و نواحی دور از دسترس و ظریف استفاده کرد. همیشه جهت حرکت رولر باید به سمت خارج صورت باشد.


شما برای ماساژ صورت و جذب بهترکرم های مرطوب کننده و سرم ها از جید رولر استفاده می‌کنید؟

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =