میکاپ یا آرایش یلدا – پیش آرایشگر یا خود آرایی؟

1,258

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که برای آرایش شب یلدا بین رفتن پیش آرایشگر یا خود آرایی کدام را انتخاب کنید. جواب این سوال معمولا بستگی به نوع مهمانی، تخصص شما در آرایش، وقت و حوصله شما و بدون شک مسائل مالی برای آرایش یلدا دارد.

برای کمک به تصمیم گیری، تصمیم به تحلیل این مساله گرفته‌ایم تا انتخاب را با خیال راحت انجام دهید. برای انتخاب بین آرایشگر و خود آرایی برای شب یلدا همراه زیبای ایرانی باشید.

 

مهمانی شب یلدا شما چگونه است؟

اگر به یک مهمانی خیلی شیک و با کلاس می‌روید که مدل‌های ساده جوابگوی شما نیست بهتر است که یک آرایشگر حرفه‌ای را انتخاب کنید تا چشم‌ها و لب‌های شما را آرایش کند. یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند طرح شب و روز یا زمستانی، هندوانه یا انار را روی لب‌ها و چشم‌های شما به طور حرفه‌ای انجام دهد. طوری که انگار روی چشم‌ها و لب‌‎های شما آن‌ها را نقاشی کرده باشد.

البته این آرایش‌ها ممکن است فقط مناسب پارتی یلدایی باشد و در جمع های خانوادگی زیاد به کار شما نیاید. یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند شما را متناسب با مهمانی آرایش کند. پس نگران نباشید و برای مهمانی‌های حساس خود را به دستان توانای آرایشگر بسپارید.

اگر به یک مهمانی خانوادگی و یا دوستانه ساده می‌روید معمولا نیازی به آرایشگر نخواهید داشت و در صورت داشتن مهارت کافی می‌توانید خودتان را آرایش کنید.

 

انتخاب آرایش یلدا

 

میزان مهارت در خود آرایی و هزینه برای آرایش یلدا

معمولا اگر وقت داشته باشید، مهارت در خود آرایی و هزینه نسبت عکس با هم خواهند داشت. اما اگر وقت نداشته باشید باید برای آرایش یلدا، بسته به خاص بودن یا نبودن مهمانی، پیش آرایشگر حرفه‌ای یا معمولی بروید. اگر مهارت شما در خود آرایی بالا است، بهتر است خودتان را آرایش کنید ولی می‌توانید برای ایجاد تنوع پیش آرایشگر هم بروید.

 

جدول انتخاب و تصمیم گیری برای آرایش شب یلدا

برای راحتی کار شما جدولی را جهت تصمیم گیری و انتخاب طراحی کرده‌ایم که می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید، کافی است دو اولویت اصلی خود را بین نوع مهمانی، زمان، هزینه و مهارت خود آرایی مشخص کنید.

 

جدول انتخاب برای آرایش یلدا

 

 

برای آرایش یلدا پیش آرایشگر می‌روید یا خودآرایی می‌کنید؟

آیا این محتوا برای شما مفید بود؟ در صورت مثبت بودن پاسخ لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همچنین برای خواندن مقالات بیشتر در خصوص آرایش، کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید.

میکاپ

مطالب مرتبط
افزودن نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 6 =